Architektura ogrodowa

Elementy ogrodowe
Drewno to naturalny materiał doskonale komponujący się w ogrodzie. W związku z tym, znajdą u nas Państwo rozwiązania, które pięknie będą się prezentowały na tarasach i w altanach. Podkłady kolejowe mogą z powodzeniem być wykorzystywane przy tworzeniu tarasów, jako stopnie lub elementy dekoracyjne na skarpach i alejkach.

 

Bruk dębowy
Nietypowym, oryginalnym i ekologicznym rozwiązaniem, które niezwykle efektownie wygląda w ogrodzie jest bruk dębowy. Jest on bardzo wytrzymały na warunki atmosferyczne i nawet po wielu latach nie ulega zniszczeniu. Natomiast ścieżki i alejki wykonane z takiego bruku nadają ogrodowi niepowtażalnego uroku.

 

Pale korowane

Produkujemy również pale korowane z dębu i robinii akacjowej wykorzystywane jako podpory pomostów. Dąb a przede wszystkim robinia akacjowa są najbardziej wytrzymałymi na warunki atmosferyczne europejskimi gatunkami drewna, dlatego z powodzeniem stosowane są do konstrukcji mających stały konatkt z wodą. Z naszego drewna są wykonane pomosty m.in. w parku zdrojowym w Konstancinie-Jeziorna.